Hakkımızda

Web Tasarımı, dijital reklamcılık, dijital pazarlama ve dijital pr çalışmalarınızda profesyonel dokunuşlarla daha başarılı sistemler oluşturabiliyor, network ağlarında müşteri hacminizi genişletiyor, sizinle beraber her gün daha geniş potansiyellere hizmet sağlıyoruz.

İyi Web Tasarım 2008 senesinde kurulmuş ve çoğu değişik sektörden markaların, dijital platformlarda çözüm ortağı olarak hizmetlerine devam etmektedir. Firmamız müşterilerine sunmuş bulunduğu çalışmalarda, görsel dizaynı yüksek, süratli çalışan, analiz edilebilen, internet tabanlı ya da masaüstü tabanlı projeler geliştirmektedir.

Hizmet sunmuş bulunduğu markaların kurumsal kültürüne ideal programlama çözümleri ile masaüstü ve internet projelerinin yanı sıra dijital platformlarda AdWords reklamları, Seo çalışmaları, sosyal medya çalışmaları yürütmektedir.

Türkiye’de hizmet vermekte olan firmalar içersinde, masaüstü uygulamaları ile oluşturulan internet projelerinin veri tabanlarına entegreli sistemler kurabilen, bu yönde ilerlettiği program projelerini faal olarak kullanan sayılı program firmalarından olmanın gururu içersindedir.

Tecrübe, iş niteliği ve yeni ufuklar
2008 senesinden bu yana internet dizayn ve program konusu ile ilgili bir çok başarılı projeye imza attık. Müşterilerimizin gereksinimleri tarafında vakitle kendimizi de revize ettik. Fotoğraf çekimi, tanıtım filmi, 2d animasyon alanlarında da çözümler geliştirmeye başladık. Bütün projelerimizde iş disiplini ve niteliğinden katiyen ödün vermedik. Aynı vizyonla sektörün lider firması olmaya devam ediyoruz.

Empati kuruyoruz ve şeffaf çalışıyoruz
Öncelikli olarak müşterilerimizi iyi anlamaya çalışıyor ve bir iş ortağı olarak görüyoruz. Müşterilerimizin amaç kitlesi adına empati yaparak bütün beklentilerini mükemmel bir şekilde yaşama geçirmeye çalışıyoruz. Projelerimizin her aşamasında müşterimizle etkileşim durumunda oluyoruz. Yardıma gereksinim duyduğunda yanısıra oluyor, sektörel yenilikleri de takip ederek yararlanmasını sağlıyoruz.

Aşk  ile işi yapabilmektir mühim olan.
İyi Web Tasarım çalışmalarımızda kuvvetli bir dizaynı itimat edilir bir program altyapısı ile destekliyoruz. Bizim amacıyla her müşteri özeldir. Bu amaçla bütün işlerimizde müşterimize özel çalışıyoruz. Herhangi bir hazır altyapı, program, şablon dizayn kullanmıyoruz. Her ne kadar kodlarla uğraşıyor, dijital çalışmalarda bulunmakta olsak da işin özünde insana hitap ettiğimizi biliyoruz. Bu amaçla işlerimize ruhumuzu yansıtıyor, severek yapıyoruz.

 

Başarı Tesadüf Değildir.
Bizim amacıyla gerçek başarı ve mutluluk, yaptığımız işin evvelce bizim içimize sinmesi, bizi mutlu etmesidir. Başarısına inanmayacağımız bir projeyi müşterimizin önüne çıkaramayız. Bizim amacıyla her oluşturulan işin içersinde bir parça aşk, bir parça empati, bir parça yaratıcılık ve çokça teknik bilgi olmalıdır. Bizi Renkli Kare yapan hayatın bu renklerini projelerimize yansıtabilmemizdir.

Asıl Hedefimiz Sitenizin Büyümesi ve Başarılı Olması

Size boş hayaller ve asılsız birinci sıra vaatlerinde bulunmuyoruz. Kaliteli Web Sitesi Tasarlıyıp Seo 'da yükselmenizi sağlıyoruz.

 

SMS ABONELİK