Gizlilik Politikamız

 

Gizlilik Politikamız
Bu saklılık ilkeleri İyi Web Tasarim nin saklılık konusundaki sorumluluklarının belirlenmesi amacıyla hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler www.iyiinternettasarim.com internet sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı prosedürlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi sunucularımızdaki problemlerin Giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek amacıyla kullanacağız.

IP adresiniz, sizi ve alış veriş sepetinizi tanımak ve açık demografik verilerinizin toplanması amacıyla kullanılacaktır. Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, Etkileşim verileri (isim, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen bütün verileri belirtmelidir. Bu formda aldığımız Etkileşim verilerini kullanıcılarımızın prosedürleri amacıyla alan adı Bilgilerinde, acil hallerde ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bulgular satın Alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer lüzum duyulan hallerde kullanılacaktır. Bireye özel bulgular kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer lüzumtiği Durumlarda bireyin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. istatistiki bulgular ve profil verileri ilaveten sitemizin içersinde de toplanmaktadır. Bu bulgular istenilen bütün hallerde Kullanılabilir. Bu bulgular ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, şahsa ozel içerik sağlanması Durumlarında kullanılacaktır. Sitemiz ortamında diğer sitelere de bağlantilar bulunabilir.www.iyiinternettasarim.com isimli internet sitemiz diğer sitelerin saklılık politikalari ve içeriklerinden Sorumlu değildir.

Emniyet Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen tüketimini ve izinsiz değistirilmesini engellemek icin firmamızca yapılan emniyet önlemleri bulunmaktadır. Bu emniyet Önlemleri Şunlardır;

1- SSL Emniyet Sertifikasi ile kredi kartı tahsilatında ve müşteri panelinizde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

2- Kredi kartı numaranız muhakkak kaydedilmez. Sadece prosedür yaptığınız anda sarfedilen kart numaranızı biz de bilmeyiz. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu prosedür bizim Sitemiz üzerinden olsa da prosedür esnasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

3-Sitemiz DÜNYA standardı olan Linux Centos Server teknolojisi ile calışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkân vermemek amacıyla sürekli takip Edilmektedir.

SMS ABONELİK