Eğitim-Etüt-Dershane Sitesi i6
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

899.00

2147483647

EĞİTİM-OKUL

Php + Mysql

5 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

1- Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm.
2- Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Sitedeki Tüm Alanları Yönetebilirsiniz.
3- Sınırsız Foto ekleme / silme / düzenleme, Title, Keyword, Description ayarları
4- Fotograflara çoklu resim ekleme özelliği.
5- Sınırsız Sayfa Ekleme / Silme / Düzenleme.
6- Slider Alanı Yönetimi.
7- Sınırsız Blog Ekleme / Silme Düzenleme. Title, Keyword, Description ayarları
8- Firma Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz.
9- Sınırsız Hizmet Ekleme / Silme / Düzenleme, Title, Keyword, Description ayarları
10- Sınırsız Sınıf Ekleme / Silme Düzenleme. Title, Keyword, Description ayarları
11- Sınırsız Program Ekleme / Silme Düzenleme. Title, Keyword, Description ayarları
12- Ön Kayıt Formlarını Panelden Kontrol etme Özelliği.
13- Video Galerisi, Sınırsız Video Ekleme.
14- İletişim Sayfası Ayarları ( Google Maps Kodu Ekleme)
15- Sosyal Medya Link Yönetimi.
16- Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma.
17- Ve daha bir çok özellik.

 

Özel Ders, Etüt Merkezi ve Dershaneler Arasındaki Farklar

 

 

 

 

Değişen eğitim sistemi ve istikbal kaygısından ötürü her ebeveyn, çocuğu amacıyla doğru kararı vermekle yükümlü. Her ne kadar bir tercih gibi gözükse de hem kendi hem de çocuğunun geleceği amacıyla mühim bir tercih. Bu tercih ne diye sorarsanız; çocuğunuzun okul ile beraber devam edeceği ekstra eğitim yaşamı olacaktır. Bu ekstra eğitimlere hepimiz derhal derhal aşinayız. Dershaneler, etüt merkezleri ve özel dersler.

“ Maliyet, vakit ve yararları nedir?”
Hakan Keskin
Bu üç tercih gerçekte çocuğunuzun eğitim yaşamını birebir etkileyen faktörler olacaktır. Bu halde ise dikkatli davranmanız gerekiyor. Şimdi sizler amacıyla bu üç ekstra eğitim türü ile ilgili bulgular sunacağım. En azından karar vermede biraz olsun işinize yarayacağından eminim.

Dershane

Özellikler bütün imtihana hazırlanan öğrenciler amacıyla ilk alternatif olan dershaneler çocuğunuz amacıyla classic bir örnektir. Eğitim aldığı okul haricinde ekstra olarak ders alacağı yerdir. Dershanelere şu şekilde bir göz atarsak şayet okullara göre daha hızlı, daha pratik, daha yoğun ve daha çok ilgi alınabilecek kurumlar bulunduğunu görebiliriz. Her ders amacıyla kurumun özenle seçtiği öğretmenler doğrulusunda çocuğunuza gireceği imtihanlara tam manasıyla bir hazırlık sunarken bunun yanısıra pratikleşmeyi öğretmektedir.

Ancak dezavantajlarına geldiğimizde ise senelik ücretleri ile son vakitler da gerektiğince yüksek fiyatlara kayıt alan dershaneler okul ile eş vakitli devam ettiği amacıyla öğrenciyi yormaktadır. Yoğun imtihan streslerinin yanı sıra bir de dershanede verdiği ödevler, oluşturulan imtihanlar ve  yetişilmesi gereken dersler ile gerçekte iyi alabileceği bir eğitim ters de tepebilir. Bu alternatifte çocuğunuzun da görüşünü almayı katiyen ama katiyen unutmayın.

Etüt Merkezleri ve Özel Kursalar

Özel kurslar ve etüt merkezleri, dershanelere nazaran daha ufak ve daha az öğrenciye hitap eder. Özellikle öğrencinin makul bulunduğu vakitlere göre ayarlanan ders saatleri ile bir nebze öğrenciyi rahatlatabilir. Kendilerinin sunmuş bulunduğu bu özel kavramı ile bire bir eğitim verme konusu ile ilgili dershanelerden bir ismim öndedir. Sunmuş bulunduğu samimiyet ile de öğrenciye eğitim dışında moral ve motivasyon kaynağı olarak daha makul bir alternatiftir.

Ancak aynı şekilde etüt merkezlerinin dezavantajlarına gelince sunmuş olacağı rahatlık öğrencinin imtihan psikolojisinden çıkmasına namacıyla olabilir. Bunun yanı sıra daha iyi ve özel bir eğitim veren bu kurumlar dershanelere oranla çok ama çok daha pahalıdır. Bütçenize makul görmüyorsanız bence hiç yanaşmayınız.

Özel Ders

Diğer bir alternatifiniz ise özel derslerdir. Özel dersler genelde deneyimli öğretmenler ve üniversite öğrencileri doğrulusunda verilmektedir. Günlük bir ya da iki saat şeklinde meydana gelen bu dersler belirli dersler baz alınarak ilerler. Tamamen öğrencinin makul bulunduğu saatlerde ve evinde yapılması öğrenciye bir rahatlık sunar. Bunun yanı sıra dinlenme fırsatı bulması bu süreçte öğrenci amacıyla büyük bir avantajdır. Hem de dersi veren bireylerin belirli dersler üzerinden dersler vermesi çocuğunuzun gerçekte emin ellerde bulunduğuna işarettir.

Yine özel derslerin de dezavantajlarına istikbal olursak. Öncelik ile saatlik ücretleri gerektiğince pahalı olan bu dersleri aylık hem de bütün bir eğitim senesine yaydığınız vakit karşınıza ciddi miktarlar çıkabilir. Bu bağlamda özel bir hoca yerine üniversite öğrencisi tercih etmeniz belki parasal yönden yarar sağlar ama çocuğunuzun alacağı eğitimi de aksatabilir.

Bu üç alternatifi irdelediğimiz vakit gerçekte meydana çıkan etkenler parasal durum, öğrenci psikoloji ve alacağınız eğitim kalitesidir. Eğer bunlardan birini tercih edecekseniz lütfen tavsiyelerime kulak asınız.

SMS ABONELİK