Hukuk Sitesi i8
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

499.00

2147483647

AVUKATLIK-HUKUK

Php + Mysql

5 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Php + PDO (Mobil Uyumlu)

1- Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm.)
2- Responsive Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Sitedeki Tüm Alanları Yönetebilirsiniz.(Telefon ve Tabletinizden Yönetim Panelini mobil uyumlu kullanabilirsiniz.)
3- Sınırsız Sayfa Ekleme / Silme / Düzenleme.
4- Slider Alanı Yönetimi.
5- Sınırsız Haber Ekleme / Silme Düzenleme.
6- Firma Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz.
7- Haber Kategorileri Ekleme / Silme / Düzenleme
8- Haber Sayfaları Yönetimi. Sınırsız Ekleme / Silme / Düzenleme. (Etiket Sitemi)
9- Sınırsız Avukat ekleme / silme / düzenleme
10- İletişim Sayfası Ayarları
11- Google Mapstan Konumunuzu seçtiğinizde iletişim sayfasında maps haritanız çıkmaktadır.
12- Sosyal Medya Link Yönetimi.
13- Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma.
14- Ve daha bir çok özellik.

Büro açmayı düşünen avukatlar

Ofis açma adımında çekinmenin ve vazgeçmenin gerekçelerini, bu çekinceler önüne geçip yapılması gerekenleri, açılacak ofisin iş yaşamını devam ettirmesi amacıyla gereksinim duyacaklarınızı ve müvekkil edinmek amacıyla yapılması gerekenleri; bu yazımızda sizler ile paylaşılıyor olacağız.

Ofis Açmayı Düşünen Avukatlara Tavsiyeler
Avukatlık staj süreci süresince ya da staj bitiminin ardından, diğer bir ofiste sigortalı olarak çalışan bir çok avukat arkadaşımız ilk olarak şuna karar vermelidir. “Ben yıpratıcı bir ticari yaşam serüveni yaşam sürdürmek istiyor muyum istemiyor muyum?”.

Maaşımı alıp işimi yapar geçerim; ay başında da paramı alır, hiç bir risk dahi almadan yaşamıma devam ederim, diyen arkadaşlarımız genellikle kurum avukatı ya da hukuk ofislerinde sigortalı olarak avukatlık mesleklerini devam ettirmektedir.

Tabi bunları yapar iken bile bir fazlası acaba kendi ofisimi açmalı mıyım kanaati amacıylade. Onların bu düşüncelerini eyleme dökmelerine engel hususlar ise ofis açma maliyeti ne olur, müvekkil bulup yaşamımı idame ettirebilir miyim, hukuki olarak bilgilerim bana yeterli olacak mı; gibi problem ve sorulardır.

Öncelikle şunu aklınızdan çıkarmayın. Can yeleği ile yüzme öğrenemezsiniz. Meslek bulgularınız bir dosyayı baştan aşağı kendiniz yürütemediğiniz prosese tam manasıyla gelişemez.

Bu nedenden ötürü ilk olarak kendinizden ve eğitiminizden emin olun. Dosyayı aldığınızda işin hakkını vermek amacıyla gerçekleştireceğiniz incelemeler ile esasen kendi kendinizi yetiştireceksiniz. Takıldığınız değişik bir görüş dilediğinizde, Türk hukuk sitesi gibi platformlar, tanıdık meslektaşlar ile düşünce alışverişinde bulunarak esasen dilediğiniz yönlendirme ve takviyeleri alabilirsiniz.

Ofis açma husussu ile ilgili detaylı görüşler bulunmaktadır. Arada sırada kendi başınıza bir ofis açmak bazı durumlarda ise gider ortaklığıyla ortak bir ofis açmanın  yararları bulunmaktadır. Benim şahsi görüşüm gider ortaklığıyla ortak bir ofis açmak daha yararlı olacağı yönündedir. Bunların gerekçelerini açmak gerekirse, ilk olarak tek başına açacağınız ofisin genel olarak eksikleri bulunacaktır (tabi iyi bir finansörünüz yok ise).

Gider ortaklığıyla açılan bir ofiste ise hem sekreter masrafları hem ofis genel giderleri ortak gider olunca aynı bütçe ile tek başınıza açacağınız bir ofis den daha donanımlı, daha profesyonel olacaktır. Yeni ofis açan arkadaşların müvekkillerinden talep etmekte zorlandığı, tahsilat süreci de bu daha kurumsal görüntü yardımıyla bir nebze basitlaşacaktır.

En mühim problemlerden biri kuşkusuz ki yeni müvekkillere ulaşmak ve anlaşmaktır. İlk açtığınız dönemlerde elinizde dosyanız yoksa natural olarak sıkılacaksınız. Kapıdan bir müvekkil gelmesini pek beklemeyin.

Gelen müvekkil esasen sizden evvelce 5 değişik avukata gitmiştir. Bol bol çevrenizde iş gelme mümkünlülüğü yüksek yerleri ziyaret edin. İnsanlar ile sosyal bir temasta bulunun ve kartvizitinizi yanınızdan ayırmayın. Hiç ummadığınız yerlerde yapmış olduğunuz sohbetlerden büyük işler gelebileceğini unutmayın.

Ofisinizi kurarken mobilyadan daha mühimsi, kullanacağınız ofis idare sistemidir. Şunu unutmayın!

Bir iş nasıl başlar ise öyle devam edecektir. İyi bir sistem kullanmak çok mühimdir. Kolayofis gibi bir hukuk otomasyonu sistemi ile dava, icra, muhasebe ve doküman idareinizi tek bir uygulama üstünden, sistematik şekilde takip edebilir; dilediğiniz raporları rahat rahat  alabilir; müvekkillerinize daha iyi hizmet sunabilirsiniz. İyi hizmet sonucunda, yeni müvekkillere daha süratli ulaşabilirsiniz.

Kendinize bir internet sitesi kurun ve burada çalışma gerçeklştirmeyi planladığınız alanlar husussu ile ilgili blog yazıları yayınlayın. Bu orijinal metinli yazımlar, internette kendi sıkıntıları ile husus arayan fazlası bireyi sizlerin potansiyel müşteriniz yapmaktadır.

Yazının başında da dediğim gibi basit bir proses değil ortalama 15-20 bin lira gibi bir sermayenizin olması lüzumlu. Umutsuzluğa kapılmamanız lüzumlu ama inanın tüm bunlara göğüs gerdiğinizde dilediğiniz, hayalini kurduğunuz yaşama kavuşacaksınız.

SMS ABONELİK