Nakliyat Sitesi i2
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

599.00

2147483647

NAKLİYAT-LOJİSTİK

Php + Mysql

6 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Responsive (Mobil, tablet, pc uyumlu)
- İçerik sayfası modülü (Hakkımızda, yönetim kurulu, tüzük vb. sınırsız içerik sayfası oluşturabilme)
- Slider manşet haber yönetimi (Anasayfa kayan haberler)
- Haberler modülü
- Fotoğraf galerisi 
- E-Bülten modülü
- Hizmet Modülü
- Refereans Modülü
- Çalışma Ekibi Modülü
- Banner ve Sabit alan yönetimi
- Gelişmiş site ayarları
- Seo uyumlu (full sef link - habere, içerik sayfasına, kategoriye, galeriye özel title,keyword,description tanımlama)
- Sınırsız admin hesabı oluşturabilme

 

 

Nakliyat Nedir
Nakliyat taşınması gereken eşyaların, yük araçlarıyla, bir adresten taşınacak adrese taşıma işine verdiği isimdir. Taşıma işlemlerine verdiği genel isim olup eş anlamlısı taşımacılık olarak da kullanılmaktadır. Nakil, kelimesinden türemiştir. Hasta nakli, lojistik nakil gibi kelimeleri, günlük yaşantımızda kullanmaktayız. Yük nakliyeciliği yapan sektörler de  taşımacılık olarak adlandırılmaktadır.

Nakliyat ve Taşımacılığın Tarihi:

İnsanoğlunun dünya serüvenine başladığı zamandan bu yana, taşımacılık günlük yaşamımızda mevcuttur. Yük hayvanı olarak yaratılan atlar, develer ve eşekler, asırlarca insanoğluna hizmet etmiştir. Ticarette ve taşımacılıkta, at arabaları, en çok sarfedilen nakil araçları olmuştur. Çöl sıcaklarına sağlam yaratılan develer ise, o sürenin kamyonları durumundaymış.

Daha sonra endüstri devrimiyle, yaşam hızlanmaya başlamış ve insanlar gitgide  arttırmaya başlamış. Buna paralel olarak, yük nakliyeciliği zorlaşmaya başlamış. Birden çok atın çektiği arabalarla  taşımacılık yapılmaya başlanmış. Hayvanlarla oluşturulan taşımacılıkın revaçta bulunduğu eski zamanlarda, Hayvanların cinsleri mühim bir duruma gelmiştir. Bugün nasıl araba markalarına göre nitelik belirleniyorsa, o gün içinde, yük taşıma kapasitesine göre hayvanlar değerleniyordu.

SMS ABONELİK