Profesyonel Apart Sitesi i2
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

459.00

2147483647

OTEL-PANSİYON-TATİL

Php + Mysql

5 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Php + PDO (Mobil Uyumlu)

1- Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm.)
2- Responsive Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Sitedeki Tüm Alanları Yönetebilirsiniz.(Telefon ve Tabletinizden Yönetim Panelini mobil uyumlu kullanabilirsiniz.)
3- Sınırsız Apart ekleme / silme / düzenleme
4- Aparta çoklu resim ekleme özelliği.
5- Sınırsız Sayfa Ekleme / Silme / Düzenleme.
6- Slider Alanı Yönetimi.
7- Firma Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz.
8 - Tanıtım Sayfası Düzenleme
9 - İletişim Sayfası Ayarları
10 - Google Mapstan Konumunuzu seçtiğinizde iletişim sayfasında maps haritanız çıkmaktadır.
11 - Sosyal Medya Link Yönetimi.
12 - Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma.
13- Ve daha bir çok özellik.

 

APART DAİRE NEDİR
Bir, iki ya da salon dahil en çok 3 odalı, yeme içme ihtiyaçlarınızı kendinizin karşılayabileceği açık mutfağı ve tekrar kendisine ait banyo ve wc si olan dairelere apart daire denmektedir.

Apart dairelerde daireler ev konforunda olup dayalı döşelidir. Tatilini ideal fiyatlarla geçirmek isteyen çekirdek ailelerin, arkadaşların yada tatillerini hep birlikte aynı evde geçirmek isteyen kalabalık ailelerin tercihidir.

Apart dairelerde evinizde nasıl gündelik hayatınızı devam ettiriyorsanız burada da aynen devam etmenizi sağlayacak ekipmanlar mevcuttur. Yemeğinizi kendiniz pişirip yiyebiliyorken tekrar kiraladığınız dairenin temizliğini dairenin içersinde yer alan temizlik araçlarıyla kendiniz yapabilmektesiniz. Hatta birtakım apart dairelerde çamaşır makineleri bile mevcuttur. Sizin yapmanız gereken tek şey havlularınızı ve kıyafetlerinizi alıp tatilin keyfini çıkarmaktır. Bu arada yeme içme ve yahutta diğer ihtiyaçlarınızı apart otelin çevresinde tespit edilen alış veriş noktalarından yada marketlerden karşılayabilirsiniz.

Apart otel kültürü ülkemizde yeni yeni yayılmaya başlamış olsa da vatan dışında bilhassa İspanya, İtalya ve Yunanistan gibi çoğu Avrupa üklesinde çok çok rağbet edilen bir tatil anlayışıdır.

Apart otel tercih edilirken en çok ilgi edilmesi gereken husus, apartın denize yakınlığı çevresinde alış veriş uygulanabilecek noktalarının yada marketlerin bulunabilirliği apartın içersinde tatil süresince sizi rahat ettirecek ekipmanlara sahip olup olmadığı gibi kriterler daima ön planda tutulmalıdır.

SMS ABONELİK