Yapı Dekorasyon Sitesi
ÜCRETSİZ KURULUM

Scripti Güvenlik Sebebiyle Html(KODLAMASIZ HALİ) Olarak Yükledik Bu Yüzden Scriptin Html Halinde Sorunlar Olabilir. Size Gönderdiğimiz Script Full Ve Herşeyi Denenmiş Vaziyettedir..

480.00

2147483647

İNŞAAT MÜHENDİSLİK

Php + Mysql

5 Bonus Nedir ?

Demo İncele

Açıklama

Php + PDO (Mobil Uyumlu)

1- Responsive Mobil Uyumlu Tasarım. (Tablet ve Telefonlarınızda kusursuz görünüm.)
2- Responsive Gelişmiş Yönetim Paneli Sayesinde Sitedeki Tüm Alanları Yönetebilirsiniz.(Telefon ve Tabletinizden Yönetim Panelini mobil uyumlu kullanabilirsiniz.)
3- Sınırsız Proje ekleme / silme / düzenleme
4- Projeye çoklu resim ekleme özelliği.
5- Sınırsız Sayfa Ekleme / Silme / Düzenleme.
6- Slider Alanı Yönetimi.
7- Sınırsız Bizden Haberler Ekleme / Silme Düzenleme.
8- Firma Bilgileri, Site başlığı, anahtar kelime ve site açıklamasını admin panelinden belirleyebilirsiniz.
9- Proje Kategorileri Ekleme / Silme / Düzenleme
10- Resim Galerisi Yönetimi.
11- Hizmet Sayfaları Yönetimi. Sınırsız Ekleme / Silme / Düzenleme. (Etiket Sitemi)
12- Referans Sayfası Düzenleme
13- İletişim Sayfası Ayarları
14- Google Mapstan Konumunuzu seçtiğinizde iletişim sayfasında maps haritanız çıkmaktadır.
15- Sosyal Medya Link Yönetimi.
16- Sef Seo Link Yapısı ile googlede daha çabuk index alma.
17- Ve daha bir çok özellik.

 

Dekorasyonun Önemi ve Etkileri


Dekorasyon önemlidir, bilhassa iç dekorasyon. Çünkü bulunduğumuz bölgeın manzaraü, yapısı, işlevselliği duygularımızı etkiliyor. Güzel ve amacına ideal bir dekorasyon bizi pozitif yönde etkileyecektir, motivasyonumuzu ve enerjimizi arttıracaktır. Mesela güzel dekore edilmiş ve işlevsel bir mutfakta yemek gerçekleştirme daha keyiflidir. Ama karanlık, renksiz, karışık bir mutfakta çalışmak istemez insan.

Dekorasyonda sarfedilen renklerin, şekillerin, stilin farlı karakterdeki insanlar üstünde farlı etkisi olacaktır. Bu etkisinden ötürü iş dünyası amacıyla de önemlidir iç dekorasyon. Bir mağaza, iç tasarımı ile müşteriye daha çok alış veriş yapmasını sağlama çalışır. Elit bir manzarale sizi özel hissettirir. Dikkatinizi ürünlere odaklamaya çalışır, baş karıştırıcı detaylardan arındırılır. Yine büro dekorasyonlarında da bu böyledir. Büro içersinde çalışanlara ferah ve rahat bir bölge sunmayı hedefler. Çalışma performansını olumsuz etkileyecek, ilgi dağıtacak detaylardan kaçınılır, yalın bir manzara ve tasarım tercih edilir.

 

 

Dekorasyonda Kullanılan Malzemeler
Bir mekanı süslemek, dekore etmek sizin hayal gücünüz kadar geniş bulunduğu gibi dekorasyonlarda sarfedilen vasıtalar ve malzemeler de gerektiğince geniştir. Bina ile bütünleşen ve sabit olan yapı malzemeleri tüketilir öncelikle. Zemin kaplama malzemeleri, fayans, seramik, parke gibi, duvar boyası, duvar kağıdı, dekoratif duvar kaplama malzemeleri, tavan süsleri, kartonpiyer, alçı paneller, asma tavan, aydınlatma, şömine, kapı, pencere, lavabo, batarya, küvet gibi inşaat malzemelerini sayabiliriz bunlara numune olarak. İç mekan içersinde dekorasyonda etkili olan dinamik nesnelerin de en önemlileri ise mobilyalar, halı ve perdedir. Genellikle mobilyalar bir odanın manzaraünde çok etkilidir, koltuk takımları, oturma grupları, dolaplar, raflar, masa sandalye takımı gibi. Bu saydıklarımızdan sonra ise sıra dekoratif objelere gelir. Vazo, biblo, çerçeve, avize, abajur, süs eşyaları, örtüler, mum, şamdan, duvar saati, lambalar, saksı, çiçek gibi misaller verebiliriz bunlara.

SMS ABONELİK